Co powinno się wiedzieć o pokrywaniu pojazdu folią?

Nierzadko martwią nas czynniki niezależne od nas, jak brud, otoczaki, światło ultrafioletowe, które szczególnie negatywnie wpływają na powłokę zewnętrzną naszych samochodów, a przy tym dodatkowe wydatki mające związek z usuwaniem rys i blaknięć. Oklejenie folią osłania warstwę lakieru przed zmianami kolorów oraz zniszczeniem, a to wszystko bez wątpienia zwiększy wartość samochodu przy zastawianiu w komisie. Foliowanie pojazdów wymaga mniejszych nakładów, niż profesjonalne lakierowanie całego samochodu, dodatkowo zabezpieczamy się przed oskarżeniami o szemraną przeszłość pojazdu w momencie jego odsprzedaży.

Folia na pojazdach będzie mogla dodatkowo działać jako nośnik reklamowy, będący ruchomą prezentacją. Jeden raz zakupiona będzie mogła dla nas pracować choćby do pięciu lat. Niemieckie technologie oraz bogata paleta barw powodują, że mamy absolutną wolność w czasie montowaniu reklamy na aucie. Unikatowa okleina dopasowująca się do skomplikowanych kształtów pozwala precyzyjnie i estetycznie pokryć każdy samochód.

Z kolei osobliwy model folii przez którą przenika daje możliwość oklejenia okien pojazdu, co w znacznym stopniu powiększa powierzchnię reklamową i daje nowe możliwości kompozycyjne. Dzięki szerokiej palecie odcieni (metalic, połysk, mat oraz coraz bardziej popularne okleiny imitujące carbon), oklejanie pojazdów folią zainteresowało także osoby prywatne. Mogą umieścić na własnym samochodzie ciekawy nadruk bądź całkowicie zmienić jego kolor. Pozwala to wyróżnić się z gąszczu jednolitych samochodów.

„Ważką dla nas informacją jest, że zmiana koloru auta jest kompletnie odwracalny. W każdym momencie (na przykład podczas sprzedaży) i w bezproblemowy sposób możesz wrócić do oryginalnego lakieru. Dodatkowo folia zapobiega zarysowaniom, nie zostawia kleju, ma wysoką odporność, choćby do 5 lat. Zawodowo nałożonej okleiny nie można odróżnić od wysokiej jakości lakieru. Sama konserwacja oblepionego auta jest identyczna jak pojazdów bez okleiny.  – Jakub Rokiel, menadżer do sprawy. sprzedaży samochodów.

autor gościnny: przeprowadzki firm wrocław

Post Author: Jakub