materiały na nadruki

Najlepsze miejsca na nadruki

Nadruk – to jedna z formy reklamy. Może być wielkoformatowy jak również niewielki, może być kolorowy lub czarno-biały. Wszystko zależy od strategii reklamowej obmyślonej przez dane przedsiębiorstwo. Warto zaopatrzyć swoją firmę w szereg gadżetów promocyjnych, które charakteryzować będą właśnie konkretne nadruki. Po co takie gadżety? Otóż to doskonała okazja do promowania w sposób nienachalny swojej działalności. Przypuśćmy podczas konferencji prasowej, czy biorąc współudział w organizowaniu konkursów dla najmłodszych – w formie nagrody można podarować właśnie materiały promocyjne naszej firmy, oczywiście takie, które się przydadzą. Nie ma bowiem nic gorszego, niż upychanie elementów z nadrukami gdzie się tylko da. Jeśli natomiast będziemy robić to z głową, to efekt murowany.

materiały na nadruki
Istnieje mnóstwo materiałów na nadruki reklamowe: długopisy, piłki, zeszyty, smycze, nośniki danych, reklamówki itp.

Zastanówmy się, gdzie najlepiej umieścić nadruki reklamowe. Z pewnością idealnie się do tego nadadzą kubki i długopisy. Są to najbardziej popularne obecnie gadżety. Dlaczego? Ponieważ używa ich każdy i co dziennie, więc zawsze będą trafionym pomysłem. Co więcej codzienne używanie takiego gadżetu z nadrukiem pomoże utrwalić nazwę firmy i jej działalność w głowie obdarowanego. Bardzo popularne są także nadruki na smyczach i koszulkach. Z pewnością dobrym miejsce na ulokowanie nadruku będą także karty do gry, szachy czy chociażby filiżanki. Coraz częściej firmy umieszczają także nadruki reklamowe na akcesoriach sportowych jak piłki do gry czy frisbee.

Decydując się na zamówienie gadżetów z nadrukiem pamiętaj, aby nadruk był wykonany w profesjonalnej drukarni i aby jego kształt i formę zaprojektował projektant graficzny – wtedy będziesz mieć pewność, że będzie on czytelny dla odbiorców.

Post Author: Janek Urbański